Руководство и организациона шема

Управа

——————————————————————–

В.д. директора

Za_sajt_Igor-Novakovic

Игор В. Новаковић, дипл. економ.

 

 

 

Игор (Владимира) Новаковић рођен је у Нишу 31 маја 1976 године.

Завршио је гимназију „Светозар Марковић“ у Нишу.

Дипломирао је на Економском факултету Универзитета у Нишу, 28.04.2010 године, и стекао звање дипломирани економиста.

Од 20.05.2010 год. запослен је у ЈКП „Горица“, а 01.08.2012 године, постављен је на радно место Помоћник директора за инвестиције и маркетинг.

Функцију Заменика директора ЈКП „Горица“ обављао је од 01.06.2013 године.

Дана 09.06.2017 именован је за В.д. директора ЈКП „Горица“ Ниш.

 

Заменик директора

Za_sajt_MIL_079

Ненад Мишић, дипл. инж. маш.

 

 

 

Ненад (Властимира) Мишић рођен је у Нишу, 6 августа 1969 год.

Дипломирао је на Машинском факултету Универзитета у Нишу, 25.04.2000 год. и стекао звање дипломирани инжењер машинства.

Запослен је у ЈКП „Горица“ од 15.07.2009 године, а од 01.08.2012 год. је на функцији помоћника директора за одржавање, информационе технологије и развој.

Именован је на радно место вршиоца дужности директора Јавно комуналног предузећа „Горица“ Ниш, одлуком Скупштине Града Ниша, од 24 маја 2016 године. Ову функцију обављао је до краја маја 2017.

Сада је заменик директора ЈКП „Горица“.

 

—————————————————————————-

Организациона шема

 

Organizaciona_shema

 

 

 

—————————————————————————————————–

Надзорни одбор

Председник:

momcilo_jovic

Момчило Јовић, војни пензионер

 

 

Момчило (Миодрага) Јовић, мајор-војни пензионер

Рођен 13.09.1953 године у Алексинацу. Основну школу завршио у Житковцу, а гимназију у Алексинцу.

Војну академију (ВА КОВ) – смер Артиљерија завршио је у Београду, затим Испит за чин мајора, па Командно – штабну академију (КША) у Београду.

У својој професионалној каријери руководи и командује основним тактичким и вишим јединицама војске. Од завршетка Војне академије до почетка рата (1991 год.) ради на командирским-командантским и оперативним дужностима, у току рата (1991-1999) на командантским, а после рата (2000-2005 године) на оперативно – наставним и штабским пословима у оперативним и стратегијским командама војске.

За свој рад, у миру више пута награђиван и одликован, а у рату одликован Орденом за заслуге у области одбране и безбедности.

Крајем 2005 године, по свом захтеву, одлази у превремену пензију.

Бавио се спортом, борилачким вештинама и стрељаштвом где је постизао и врхунске резултате – Свеармијски првак из аутоматске пушке(1985 год.)

После пензионисања, наставља са едукацијом, стиче неколико сертификата из области менаџерства, ради као менаџер у ОМВ конпанији, отвара своју агенцију и ради на увођењу и имплеметацији ИСО стандарда.

Говори руски и служи се француским језиком.

У Мандату 2012-2016 обавља функцију одборника и председника Одбора за персонална и мандатно имунитетска питања ГО Црвени Крст Ниш.

Крајем 2015 године, од стране Скупштине Града Ниша изабран је за председника Надзорног одбора ЈКП „Горица“.

___________________

Члан:

screenshot_20161229122011

проф. др. Милисав Миљковић, професор

 

 

 

проф. др. Милисав В. Миљковић, професор на Факултету за право, безбедност и менаџмент „Константин Велики“ у Нишу.

За  детаље можете кликнути на следећи ЛИНК:

Подаци о доц. др. М. Миљковићу

________________

Члан из редова запослених: